تبلیغات
ساخت ویلا - بازسازی

ادامه متن  بازسازی ویلا

·         بازسازی سالن نشیمن و پذیرایی یا بازسازی هال و پذیرایی :

با تغییر دیوارها و ایجاد فضاهایی جدید  و تخریب فضاهایی که غیر قابل استفاده بوده اند و اضافه کردن آنها به فضای نشیمن و همچنین طراحی جدید در سقف پذیرایی با استفاده از گچ یا کناف و نورپردازی در سقف و گاها با بزرگتر کردن پنجره ها می توانید تغییرات اساسی در فرم اصلی هال و پذیرایی خانه خود ایجاد کنید.

اگر قصد تغییرات کلی در فضای نشیمن را ندارید با تغییر متریال ظاهری می توانید در این فضا با هزینه کمتر تغییرات چشمگیری ایجاد نمایید. با تغییر رنگ دیوارها یا  استفاده از کاغذ دیواری، تغییر در نوع کفپوش ، تغییر سیستم نورپردازی در سقف، اضافه کردن المان های چوبی و دکوراتیو مانند آیینه و کنسول دکوراتیو، و قفسه های چوبی، آجر و سنگهای دکوراتیو و سایر متریال جدید دکوراسیون داخلی

قبل از بازسازی

بعد از بازسازی 

·         بازسازی اتاق خواب :

برای تغییر در یک اتاق خواب شما در درجه اول نیازهای خود را از آن فضا یادداشت کنید. اگر اتاقتان دارای حمام و سرویس بهداشتی است ولی از آن استفاده نمی کنید میتوانید با تغییر در دیوارها این فضا را به اتاقتان اضافه کنید. اگر نیاز به اتاق کار  دارید و با کمبود فضا مواجه هستید می توانید فضاهای پرت اطراف را به اتاق خوابتان اضافه کنید و با پارتیشن بندی از یک اتاق دو کاربری بگیرید.

اگر تصمیم به طراحی جدید در فرم این فضا ندارید با  تغییر در متریال اتاق خواب می توانید فضایی جدید و زیبا خلق کنید. تبدیل موکت به سرامیک یا پارکت و یا برعکس طراحی جدید سقف با گچ یا کناف به همراه نورپردازی در سقف، طراحی دیوار پشت تخت با تغییر رنگ ، نصب کاغذ دیواری، طراحی باکس برای پشت تخت یا قسمتهای دیگر اتاق خواب. تغییر کمد دیواری، تعویض درب و پنجره و نو کردن آنها .

·         بازسازی نمای ساختمان :

نمای یک ویلا یا ساختمان نشانگر موقعیت اقتصادی و اجتماعی ساکنان آن است. و بیانگر نظم در طرح ویلا، متریال، ابتکار، خلاقیت، تزیین و امکانات و توانایی آن  ویلا است. نمای هر ویلا در واقع صورت آن  ویلا  می باشد. نماهای داخل ساختمان یا ویلا بیشتر جنبه خصوصی دارند، لیکن نماهایی که به سمت بافت شهر قرار دارند، جنبه عمومی تر دارند و نیاز به توجه بیشتری در طراحی و ساخت ویلا دارند. استفاده از پنجره های دوجداره در نمای ساختمان به بهینه سازی مصرف انرژی کمک شایانی میکند و همچنین از ورود آلودگی و سروصدا به داخل خانه جلوگیری خواهد کرد. همچنین تغییرات در سقف بیرونی یا شیروانی ویلا با استفاده از مصالح جدید با رنگ های خاصی نما ویلا را شکیل تر خواهد کرد.

·         محوطه سازی (حیاط سازی) یا بازسازی حیاط و محوطه ویلا

طراحی جدید محوطه با تغییر مسیر  پیاده رو و سواره رو، طراحی و ساخت آلاچیق و آبنما و جدول کشی محوطه برای ویلا تغییری جدید در حیاط ویلا ایجاد می کند. ساخت استخر، سونا و جکوزی در ویلا باعث می شود ساکنین ویلا امکانات رفاهی بالاتری را تجربه کنند.

قبل از بازسازی

بعد از بازسازی 

و در پایان باید این را گفت که بسیاری از افراد انتظار دارند که در زمان بازسازی خانه شان دقیقا تمامی هزینه ها همانی شود که فکرش را می کردند؛ اما باید این را بگوییم که تقریبا ۱۵ درصد هزینه ها را باید صرف هزینه بازسازی غیر منتظره نمایند. اگر بخواهیم واضح تر بگوییم ممکن است که شما دیواری را خراب کنید و بخواهید برای آن یک جایگزین قرار دهید. در این حین متوجه می شوید که بخشی از سیم کشی خانه با خراب شدن دیوار دچار مشکل شده است؛ بنابراین طبیعی است که مجبور می شوید مقداری از هزینه های خود را صرف برطرف کردن این مسئله نمایید، پس حتما در زمان بازسازی منزل به هزینه های غیر منتظره هم فکر کنید.تاریخ : پنجشنبه 22 شهریور 1397 | 01:13 ب.ظ | نویسنده : حسین مبشری | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ایران اسکوتر