تبلیغات
ساخت ویلا - ساخت ویلا

مهم‌ترین مزیت ساخت ویلا نسبت به خرید ویلای آماده، این است که شما می‌توانید تمامی مراحل طراحی و ساخت ویلا را مطابق سلیقه خود پیش ببرید. البته ساخت ویلا در مقایسه با خرید آن، زمان بیشتری نیاز دارد، اما به یاد داشته باشید که طولانی بودن زمان ساخت، می‌تواند در مدیریت هزینه‌ها به شما کمک کند. زیرا سرمایه شما در فرایند ساخت ویلا، یکجا مصرف نمی‌شود و در طول زمان می‌توانید با خیالی راحت آن را فراهم کنید و همه چیز را طبق سلیقه خود انتخاب و اجرا نمایید.

توجه به سطح اشغال و تراکمی که شهرداری برای هر نقطه و مکان شهری و روستایی و یا حومه شهر در نظر گرفته است، اولین مرحله برای اقدام به ساخت ویلا و اجرای نقشه می باشد


یکی از مهمترین بخش ها در طراحی و ساخت ویلا توجه به موقعیت اقلیمی و تشخیص شمال و جنوب و طول و عرض زمین و در واقع  نقشه برداری دقیق و اصولی از زمین مورد نظر است که ویلا در آن ساخته می شود.
پس از نقشه برداری زمین ، نوبت به طراحی نقشه ویلا مطابق نظر و سلیقه کارفرما یا صاحب ویلا، با نظارت و مشاوره مهندس طراح می رسد.

پس از اتمام مرحله نقشه برداری زمین و طراحی معماری ویلا ، نوبت به محاسبات سازه ای  میرسد که توسط مهندس طراح انجام میشود. این محاسبات شامل:

- محاسبات سازه ویلا و نوع اسکلت (بتنی ، فلزی)
-
تعداد و مقدار میلگردهای کاربردی در ویلا
-
و محاسبات کلی تا اتمام کار ساخت ویلا می باشد.

رنگ ریزی و اجرای نقشه در زمین مورد نظر کارفرما توسط مهندس ناظر و عوامل و پرسنل مرحله بعدی کار میباشد.

بعد از مرحله رنگ ریزی ویلا، پی کنی توسط کارگران و عوامل پیمانکار ویلا انجام می شود که با عمق معین کنده میشود تا برای اجرای فنداسیون توسط اسکلت کار آماده شود.

مراحل بعد از پی کنی، اجرای فنداسیون ویلا و اجرای اسکلت و ستون ها و سقف ها توسط اسکلت کار و نظارت مهندس جهت دقت در انجام این کار می باشد که این امر باعث کاهش هزینه تعمیر سیاه، در مرحله نازک کاری و دیوار چینی توسط بنا میشود.

پس از مراحل فوق نوبت به دیوارچینی میرسد، در کل سفت کاری ویلا شامل دیوار چینی و تقسیمات داخل ویلا که عبارتند از سالن و سرویس ها و اتاقها و آشپزخانه ویلا از هم میباشد ، که به وسیله دیوار چینی و یا آجر چینی از هم جدا میشوند.
مرحله بعدی سربندی ویلا و یا ساختمان میباشد که اجرای آن به نوع و جهت شیب سقف ویلا بستگی دارد و توسط جوشکار و نظارت مهندس انجام می شود. برای زیبایی نمای ویلا می توان از شکستگی زیاد در سقف ویلا و سربندی یا از سقف های شیب دار با شیب تند مثل ویلا با سبک و نقشه کانادایی استفاده کرد.
با اتمام مرحله ی سفت کاری و انجام سربندی و جوشکاری، نوبت به مرحله نازک کاری ویلا می رسد که شامل نصب پنجره ها، چهارچوب ها، تعمیرات سیاه دیوارها و سقفها، انجام تاسیسات برق ویلا، لوله کشی ها، سرویس ها، آشپزخانه و اتاق ها، عایق کاری آشپزخانه و سرویس ها و کف ویلا توسط عایق کار ایزوگام می باشد.در مرحله بعد، همزمان با کاشی کاری دیوارهای سرویس و آشپزخانه امور پایانی مربوط به سقف ویلا انجام می شود. سقف ویلا را میتوان از  چوب روس ، لمبه ، کناف یا سقف کاذب سرویسها ( میلگرد ، رابیتس) مطابق سلیقه کارفرما انتخاب کردبعد از مراحل فوق به مرحله سفید کاری دیوارهای داخلی و بیرونی ویلا می رسیم.
پس از انجام مراحل ذکر شده، مراحل پایانی برای کامل شدن ساخت و طراحی ویلا به ترتیب زیر می باشد: کف سازی ویلا شامل نصب سرامیک، سنگ، لمینت و یا پارکت
انتخاب نوع مصالح به کار رفته در کف سازی به سلیقه کارفرما و بودجه مورد نظر بستگی دارد که معمولا برای کاهش هزینه از سرامیک و اگر محدودیتی در بودجه وجود نداشت از لمینت و یا پارکت استفاده می شود

نصبیجات
شامل نصب شومینه در داخل ویلا، نصب کلید و پریزها و چراغها و لوستر، نصب شیرآلات و توالت فرنگی روشویی، کمد دیواری،کابینت آشپزخانه، نصب دربها و پنجره ها و شیشه های پنجره های ویلا و یا ساختمان و... می باشد.
-
نقاشی ویلا یا ساختمان
که آخرین مرحله در ساخت و طراحی ویلا می باشد که با سلیقه کارفرما و نظارت ومدیریت مهندس به همراه هنر و خلاقیت نقاش انجام می شود و کار ساخت ویلا به پایان می رسد.

ساخت ویلا از صفر تا صد ، ساخت استخر و جکوزی طبق متد و نقشه های روز همراه با طراحی سازه و معماری برای ویلا های خاص و ساخت خانه های ویلایی لوکس در کلیه نقاط شمال ایران را از ما بخواهید.کلیه خدمات  بازسازی ویلا ، محوطه سازی و ویلا سازی بصورت پیمان کاری و مدیریت پیمان توسط شرکت ما انجام می شود.

کلیه مراحل کار توسط افراد خبره و با نظارت مهندسین با تجربه و متخصص در ساخت انواع پروژه های عمرانی  انجام میشود در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید تا ضمن برآورد دقیق هزینه های ساخت نسبت به نقشه های موجود و یا در صورت نبود نقشه کلیه خدمات دریافت مجوزهای ساخت ، تهیه نقشه های معماری و سازه و تاسیسات برقی و مکانیکی و سه بعدی و زمانبندی اجرای پروژه را به شما ارائه دهیم .

ساخت ویلا در شهسوار، پیمانکاری ساخت ویلا در تنکابن و شیرود ، مدیریت ساخت در رامسر ، ساخت ویلا درشهرهای شمالی کشور ، ساخت ویلا در گیلان ، ویلا سازی در چالوس ، ساخت ویلا در نوشهر ، ساخت انواع ویلا در نمک آبرود ، عباس آباد ، ساخت ویلا در چلک ، ساخت ویلا در رامسر و چابکسر را به عهده ما بگذارید کلیه مراحل ساخت ویلا از صفر تا صد توسط سازنده حرفه ای ویلا با نظارت مستمر در پروژه انجام میشود و همچنین کلیه مصالح اجرایی در ساخت پروژه ها از مصالح مرغوب و استاندارد و توسط اکیپ اجرایی قوی با نظارت کارشناس ارشد عمران اجرا میشود در صورت نیاز کلیه خدمات بازسازی ساختمان و ویلا شامل بازسازی کلی و جزیی ویلا و آپارتمان ،ساخت استخر سونا و جکوزی و دیوار کشی و محوطه سازی ویلا ساخت آبنما و آلاچیق و جدول کشی و سنگفرش محوطه را با بهترین مصالح مصرفی و استاندارد به عهده ما بگذارید.

میتوانید با ما تماس بگیرید کلیه خدمات مشاوره ای در مورد ساخت ویلا و بازسازی ویلا و ساخت استخر به صورت رایگان ارائه میشود.
طبقه بندی: ساخت ویلا و آپارتمان، 
برچسب ها: شهرک سازی در شمال، ساخت شهرک، شهرکسازی در شمال، ساخت شهرک در رامسر، ساخت آپارتمان در شمال، ساخت آپارتمان در رشت، ساخت آپارتمان در رامسر،  

تاریخ : پنجشنبه 1 آذر 1397 | 09:02 ب.ظ | نویسنده : حسین مبشری | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ایران اسکوتر